The Innovative Software Company

Kariéra

Hledáme nové kolegy

Naše firma působí v oblasti průmyslové automatizace. Poskytujeme sofistikovaná řešení každodenních problémů, se kterými se potýkají výrobní a průmyslové závody. Vyvíjíme a nastavujeme systémy, které plánují, optimalizují a shromažďují data u našich zákazníků po celé EU. Další informace o naší práci najdete v sekci Případové studie.

Díky naší průkopnické práci je po našich skvělých službách velká poptávka. To znamená, že se náš tým musí rozšířit! Budeme rádi, když se přidáte k týmu Elekt Labs.
Ve společnosti Elekt Labs si ceníme neformálního a příjemného pracovního prostředí, které vám umožní rozvinout váš skutečný potenciál. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, která vás bude dlouhodobě bavit. Úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom zajistili úspěch pro nás i pro zákazníka. Díky tomu budete mít jako zaměstnanci možnost získat praktické zkušenosti a cestovat po celé EU do firem z různých odvětví. Pro všechny zaměstnance máme připravený velký balíček benefitů, který si můžete prohlédnout zde.

Úzce spolupracujeme se světovými výrobci elektrotechniky a společnostmi vyvíjejícími software.

Podporujeme firemní vzdělávání a účastníme se seminářů jako lektoři i posluchači. Více informací naleznete v sekci Aktuality.

V současnosti nabízíme pozice v těchto lokalitách:

  • Olomouc - Hálkova 171/2
  • Olomouc - Mozartova 81

Studenti a stážisté

V Elekt Labs dáváme prostor studentům a chceme jim pomoci na jejich cestě stát se úspěšnými profesionály. Již dříve jsme úspěšně zapojili stážisty a máme výborné zkušenosti se studenty zaměstnanými na zkrácený pracovní úvazek. Rádi bychom v tom pokračovali a těšíme se na spolupráci s motivovanými, zručnými a energickými studenty. Hledáme zejména studenty se zájmem o/zkušenostmi s programováním a elektrotechnikou.

Zaměstnávání studentů: Pracovat budete během semestru aspoň 20 hodin měsíčně, o prázdninách více dle dohody, klidně můžete pracovat i na plný úvazek.


Vývoj probíhá v naší kanceláři, spolupráce pouze na dálku není možná. Minimálně ze začátku je nutná přítomnost na pracovišti, poté je možné se domluvit na částečném home office s osobními konzultacemi s týmem.

Přijímáme studenty a stážisty z těchto oborů:

  • Programování v ASP.NET
  • Programování v Delphi
  • Elektrotechnik

Zaujalo vás to? Pošlete nám svůj životopis na adresu jobs@elektlabs.cz.

Pokud se chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle +420 777 147 266.