epic có thể sạc lại nicotin vape for sale a great deal more delightful.vladdin vape pen usa perseveres in its aim for superior quality standards.

the rolex replica gold manufactory crafts timepieces that embody the pinnacle of international fine watchmaking. prime quality stands out as the benefit to rolex thailand vape shop. best 30%off aaaa replica mens watches bvlgari parts at discount price. good replica rolex usa needs superior artistry as well as engineering science.

Kariéra | Elekt Labs s.r.o.

The Innovative Software Company

Kariéra

Hledáme nové kolegy

Naše firma působí v oblasti průmyslové automatizace. Poskytujeme sofistikovaná řešení každodenních problémů, se kterými se potýkají výrobní a průmyslové závody. Vyvíjíme a nastavujeme systémy, které plánují, optimalizují a shromažďují data u našich zákazníků po celé EU. Další informace o naší práci najdete v sekci Případové studie.

Díky naší průkopnické práci je po našich skvělých službách velká poptávka. To znamená, že se náš tým musí rozšířit! Budeme rádi, když se přidáte k týmu Elekt Labs.
Ve společnosti Elekt Labs si ceníme neformálního a příjemného pracovního prostředí, které vám umožní rozvinout váš skutečný potenciál. Nabízíme zajímavou a náročnou práci, která vás bude dlouhodobě bavit. Úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom zajistili úspěch pro nás i pro zákazníka. Díky tomu budete mít jako zaměstnanci možnost získat praktické zkušenosti a cestovat po celé EU do firem z různých odvětví. Pro všechny zaměstnance máme připravený velký balíček benefitů, který si můžete prohlédnout zde.

Úzce spolupracujeme se světovými výrobci elektrotechniky a společnostmi vyvíjejícími software.

Podporujeme firemní vzdělávání a účastníme se seminářů jako lektoři i posluchači. Více informací naleznete v sekci Aktuality.

V současnosti nabízíme pozice v těchto lokalitách:

  • Olomouc - Hálkova 171/2
  • Olomouc - Mozartova 81

Studenti a stážisté

V Elekt Labs dáváme prostor studentům a chceme jim pomoci na jejich cestě stát se úspěšnými profesionály. Již dříve jsme úspěšně zapojili stážisty a máme výborné zkušenosti se studenty zaměstnanými na zkrácený pracovní úvazek. Rádi bychom v tom pokračovali a těšíme se na spolupráci s motivovanými, zručnými a energickými studenty. Hledáme zejména studenty se zájmem o/zkušenostmi s programováním a elektrotechnikou.

Zaměstnávání studentů: Pracovat budete během semestru aspoň 20 hodin měsíčně, o prázdninách více dle dohody, klidně můžete pracovat i na plný úvazek.


Vývoj probíhá v naší kanceláři, spolupráce pouze na dálku není možná. Minimálně ze začátku je nutná přítomnost na pracovišti, poté je možné se domluvit na částečném home office s osobními konzultacemi s týmem.

Přijímáme studenty a stážisty z těchto oborů:

  • Programování v ASP.NET
  • Programování v Delphi
  • Elektrotechnik

Zaujalo vás to? Pošlete nám svůj životopis na adresu jobs@elektlabs.cz.

Pokud se chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle +420 777 147 266.