The Innovative Software Company

Kariéra

Hledáme nové kolegyně a kolegy

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost působící v oblasti průmyslové automatizace. Poskytujeme sofistikovaná řešení každodenních problémů, nastavení a vývoj systémů pro plánování, optimalizaci a sběr dat ve výrobě v průmyslových podnicích v rámci EU. Ukázky realizovaných projektů naleznete v sekci Případové studie.

Vzhledem k poptávce našich služeb bychom rádi rozšířili náš tým o nové kolegyně a kolegy.
Vývoj probíhá v sídle společnosti, spolupráce pouze na dálku není možná. Naše řešení vyvíjíme na základě úzké spolupráce se zákazníkem, jsou tedy občas nutné služební cesty. Zaměstnanci zde mají možnost setkávat se s firemními kulturami jiných firem a získávat zkušenosti i v dalších oblastech průmyslového prostředí.

Obsazujeme níže uvedené pracovní pozice s místem práce:

  • ve Velkém Týnci (blízko Olomouce)
  • v Hradci Králové - otevíráme zde novou pobočku. Pro uchazeče o práci na této pobočce je nutné ze začátku, pro seznámení s našimi projekty, cestování do sídla firmy.

Možnost stáží či brigád pro studenty

U nás v Elekt Labs věříme ve vzdělávání a pomáháme studentům na jejich cestě k tomu, aby se stali úspěšnými profesionály.
Studenti u nás sbírají nové zkušenosti během studentských brigád, praxí, stáží i zahraničních stáží přes společnost Aiesec, realizují své diplomové práce.

U brigád  se pracovní doba během semestru pohybuje kolem 20 hodin měsíčně, během prázdnin plný úvazek, případně dle osobní domluvy.
Vývoj probíhá v sídle společnosti, spolupráce pouze na dálku není možná. Alespoň ze začátku je nutná přítomnost na pracovišti, po zapracování se lze domluvit na home office s osobními konzultacemi s týmem. Důležitý je zájem o programování či elektrotechniku.

Hledáme zájemce o spolupráci v těchto oblastech:

  • Programování v ASP.NET
  • Programování v Delphi
  • Elektrotechnik

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj profesní životopis na adresu office@elektlabs.cz.